Competitie Afdeling Midden Nederland voor VOC

Dames Senioren (L) Eerste Divisie A

Nederlands Handbal Verbond - Veldcompetitie
 
 
11263  plaats gespeeld punten winst gelijk verlies voor tegen saldo
 
FIQAS / Aalsmeer126472312811625186
Vlug en Lenig226422105826661165
Virto/Quintus DS232634170976767988
Eurotech/Bevo HC42634170974467173
Schuler Afbouwgroep/D.O.S.52633161972664482
DSS 6262713112745748-3
P.S.V. 726231111471768829
Foreholte DS 8262311114676702-26
Bentelo9262210214638691-53
D.S.V.D.10262110115664732-68
Internos1126199116685731-46
Westfriesland/SEW 21226168018680741-61
Olympia1326157118630719-89
Succes Schoonmaak/VOC 2142684022578855-277
Nederlands Handbal Verbond - Veldcompetitie

 11263