Competitie Afdeling Midden Nederland voor VOC

Dames A-Jeugd (L) Divisie JDiv West

Nederlands Handbal Verbond - Veldcompetitie
 
 
11186  plaats gespeeld punten winst gelijk verlies voor tegen saldo
 
Quintus HV DA1122412011723456267
Westfriesland/SEW DA1222381903734515219
Dss DA1322341624644516128
WPK/Westlandia DA142231151665257478
Succes Schoonmaak/VOC DA152225121960053268
Fortissimo DA1622241201058952069
Hellas DA17222010012475548-73
VZV DA1822188212560582-22
Tornado DA1922167213468566-98
Nieuwegein DA1102284018476625-149
VELO DA1112263019438655-217
Fidelitas DA1122231120429699-270
Nederlands Handbal Verbond - Veldcompetitie

 11186