Competitie Afdeling Midden Nederland voor VOC

Dames Senioren 1e klasse SA

Nederlands Handbal Verbond - Veldcompetitie
 
 
11224  plaats gespeeld punten winst gelijk verlies voor tegen saldo
 
Wasmeer DS1118341701482334148
Westsite DS2218301422455352103
VOC DS431824120638734839
Vido DS14182193636332736
Houten DS151817738360371-11
Leidsche Rijn DS1618146210394454-60
Zeeburg DS1718136111412434-22
US DS2818136111364422-58
Havas DS2918126012315359-44
Lotus DS1101821017337468-131
Nederlands Handbal Verbond - Veldcompetitie

 11224